Interclub 2020

Het Interclub programma vanaf 22 april a.s.

Jongens U15 afdeling 4 poule A:

aanvang woensdag 14:00

Team, Maurice, Arno, Neil en Arne

22 april TC H - Tennis Wezemaal

29 april TC Tennifun - TC H

13 mei  TC H - KLT Herent

20 mei  Stade Leuven - TC H

Jongens U17 afdeling 4 poule A:

aanvang zaterdag 9:00

Team, Lucas, Arno en Arne

25 april TC H - Ruisbroekse TC

2 mei Smash Londerzeel - TC H

9 mei  TC H - Sollenbeemd Halle

16 mei  TC Panorama - TC H

6 juni TC H - Tenza

13 juni Iris Kessel-Lo - TC H

Meisjes U17 afdeling 4 poule A:

aanvang zondag 9:30

Team, Hana,Lore, Lorelien, Alice en Beatrix

3 mei TC H - TC Machelen Diegem

17 mei  TC H - Stade Leuven

31 mei  Tennis Wezemaal  - TC H

Dames afdeling 7 poule B:

aanvang zaterdag 13:45

Team, Ann, Eline, Joni, Louise, Lorelien en Alice

2 mei TC H - Tennis SDI

9 mei TC Lovanium  - TC H

16 mei  TC H - Boutersem

Dames 35 afdeling 2 poule A:

aanvang zaterdag 13:45

Team, Nel, Griet, Pascale, Evelyne, Ann, Lieve, Joy, Martine, Nele, Milly, Sara en Ann-Sofie

10 mei Brusselse TC - TC H

17 mei TC H - TC Het Zeen

24 mei Stade Leuven TC -  TC H

31 mei TC H - Tennis Wezemaal

7 juni TC De Wezhel - TC H

21 juni TC H - TRC Groot Bijgaarden

Heren afdeling 7 poule D:

aanvang zondag 9:30

Team, Patje, Sven, Herman, Freddy, Jo, Filip F, Marc B ,

Philippe en Christophe

3 mei TC H - TC De Mol

10 mei TC Diepenbeek  - TC H

17 mei  TC H - ISCA

24 mei TC De Wezhel - TC H

Heren afdeling 7 poule E:

aanvang zondag 9:30

Team, Joran, Wout, Yahroun, Lukas, Maurice en Arno

26 april TC H - Tennifun

3 mei Park Vilvoorde - TC H 

10 mei TC H - TC Haacht Tildonk

17 mei Lovanium -   TC H 

Heren afdeling 5 poule B:

aanvang zondag 9:30

Team, Laurens, Lars, Michiel, Cagatuy, Linus en Willem

3 mei Leliehof -  TC H 

10 mei TC Lovanium  - TC H

17 mei  TC H - Stade Leuven

24 mei Woten - TC H

31 mei TCH - Sollenbeemd Halle

Heren 55+ afdeling 3 poule A:

aanvang zondag 13:45

Team, Louis, Jappie, Marc B, Jo, Freddy, Marc H en Patje

17 mei TC H - Ruisbroekse TC

24 mei Tennifun - TC H 

7 jun Ruisbroekse TC - TC H 

14 juni TC H - Tennifun 

TCH tornooien

Indoor Dubbel Tornooi van 7 t/m 14 maart

Enkel Tornooi Junioren en Senioren van 24 juli t/m 2 augustus

Zomer Dubbel Tornooi van 7 t/m 16 augustus

Leuvense

Interclub

Onze teams in de Leuvense Interclub:

Dubbel Gemengd 3,

maximaal 100 punten, 3 DG

Team van kapitein Marc Brughmans, Marc H, Louis, Rudy, Lars, Reinoud, Griet, Nel, Joy, Lieve, Ann VDD en Pascale

3 DG

 

Dubbel Gemengd 5,

maximaal 45 punten, 3 DG

Team A van kapitein Marc Delise, Herman, Patje, Sven, Sara, Ann-Sofie, Nele, Martine en Jenny 

Dubbel Gemengd 5,

maximaal 45 punten, 3 DG

Team B van kapitein Ann Nestor,  Eric, Patrick B, Filip F, Jo, Fransky, Eddy, Maaike, Birgit, Jenny, Milly en Astrid

TC Heidepark
Heidebergstraat 241
3010 Kessel-Lo

0478/17.99.98
info@tcheidepark.com