Lid worden?!   Bel ons op  016 / 259 843

Uitslagen Pro Team


YANNICK:
JUSTINE HENIN 04/01/2019

Simples jeunes gens - 13 ans Grade 1 Contre DASSET Ethan (C15.5 ) 6/0-6/4-0/0

Simples jeunes gens - 13 ans Grade 1 Contre ROLAND NICOLAS (C30 ) 6/4-6/2-0/0

 

MOSA 26/12/2018
Simples Messieurs 4 Contre MAERTENS Bastien (C15.5 ) 2/6-6/3-7/6

 

Simples Messieurs 4 Contre SERVAIS Antoine (C15.5 ) 6/3-6/1-0/0

ARGAYON 23/12/2018

Simples Messieurs 4 Contre COSTANTIN Loic (C15.4 ) 6/2-6/1-0/0

Simples Messieurs 4 Contre VANOPBROEKE Arthur (C15.5 ) 6/7-6/3-6/3

 


INES:

THERMAE SPORTS MERCHTEM ENKEL DAMES 2 (35 - 70) 1/4 Finale HOOFDTABEL Dhelft Aypril V 6/2 - 6/3    
T.C. KROMVELD ENKEL DAMES 2 (35 - 70) 1/4 Finale KWALIFICATIETABEL VAN PEER ELINE V 6/1 - 6/4    
THERMAE SPORTS MERCHTEM ENKEL DAMES 2 (35 - 70) 1/8 Finale HOOFDTABEL DE COSTER KIMBERLY W 6/1 - 5/7 - 6/3    
T.C. KROMVELD ENKEL DAMES 2 (35 - 70) 1/8 Finale KWALIFICATIETABEL BERCKMANS Zita W 7/5 - 5/7 - 6/3    
THERMAE SPORTS MERCHTEM ENKEL DAMES 2 (35 - 70) 1/8 Finale KWALIFICATIETABEL FELIX EMY W 6/1 - 6/2    


ELINE:
TENNIS S.D.I. VZW ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) 1/4 Finale HOOFDTABEL ROBBENS JILL V 3/6 - 6/4 - 7/6 (4)    
THERMAE SPORTS MERCHTEM ENKEL DAMES 3 (15 - 30) 1/4 Finale KWALIFICATIETABEL DE BLENDE STELLA V 6/4 - 6/0    
THERMAE SPORTS MERCHTEM ENKEL DAMES 3 (15 - 30) 1/8 Finale KWALIFICATIETABEL ROBBENS JILL W 6/1 - 4/6 - 7/6 (5)    
T.C. MERELBEKE ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) 1/4 Finale KWALIFICATIETABEL Van Vlierberghe Yoni V 6/4 - 6/7 (1) - 7/6 (5)  



ROMAN:
T.C. TENNISDEL GENK ENKEL JONGENS U13 1 (40 - 115) 1/8 Finale KWALIFICATIETABEL Huysmans Axel V 6/0 - 6/4
 
Quality OPEN SWEDEN
Internationaal JU 14
MAIN DRAW
Hill Roman - Ridstr_om Alfons (Zweden) 0/9 - 3/6

SAINT-JOSSE 05/01/2019
Simples Messieurs 4
Contre Le Maout Thibault (C15.2 )
3/6 - 4/6

Contre LEBRUN Jérémy (C15.4 )
6/4-6/1-0/0

TENNISLANDREBECQ 03/01/2019Simples Messieurs 4

Contre LUYPAERT Louis (C15.3 )
5/7 - 6/4 - 2/6

SAINT-JOSSE 03/01/2019
Simples Messieurs 4
Contre SWYSEN Alexandre (C15.3 )
6/2-6/1-0/0

VERMEYLEN NICK (C15.4 )
 Contre 6/3-6/4-0/0

Contre JANSSENS Natan (C15.4 )
6/1-6/2-0/0




ORNELLA:WIMBLEDON 06/01/2019
Simples Dames 3 Contre Amilhat Ziska (C30.2 )
6/2-6/1-0/0
Simples jeunes filles - 15 ans Grade 2
Contre UTENS Amandine (C30.2 )
6/4-6/2-0/0

Simples Dames 3
Contre VAN GOETHEM Marie (C30.2 )
6/0-6/2-0/0
Simples jeunes filles - 15 ans Grade 2
Contre GAVARD Maia (C30.3 )
6/3-6/2-0/0



NABIYEVA Katleen (C15 )
CELIA:SAINT-JOSSE 06/01/2019 Simples Dames 2 Contre   3/6-2/29
DE MAAR BO (C15.3 )
Contre 6/2-6/3-0/0

Contre HOUBA Noémie
(B+4/6 )
6/2-6/0-0/0

 Contre FOUCART Michèle (C15.3 ) 
6/2-6/2-0/0
 

ODRIMONT 30/12/2018

Simples Dames 2
Contre DE BAEREMAEKER Céline (B+2/6 )
6/4-6/2-0/0

Contre DAHLMANN LAIS (B+4/6 ) 
6/4-6/3-0/0
BAYART Tina (B+2/6 )
 Simples Dames 2 Contre   5/7-7/5-6/2
DE BREE LOLA (C15.1 )
 Simples Dames 2 Contre   6/2-7/5-0/0
Quality OPEN SWEDEN
Internationaal MU 14
MAIN DRAW
Hill Celia - Wendt Carla (Zweden) 6/4 - 1/6 - 0/6 

I